Hakkımızda

40 yıllık birikimimiz, güvene ve memnuniyetinize dönüşecek.

Otomotiv sektöründe 40 yıllık tecrübeye sahip olan İlyas Şen Şirketler Grubu, 2. el araç departmanında da sunduğu kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Geçmişten gelen birikimimizle yarattığımız güven, 2. el araç satışında tercih edilen bir firma haline gelmemizi sağlamıştır. İlyas Şen İkinci El; aracınızı güvenle satın alabileceğiniz, istediğiniz zaman değerinde satabileceğiniz ve takas imkanı bulabileceğiniz tek adresiniz olacaktır.

Temelleri Balıkesir'in Burhaniye ilçesi Gömeç beldesinde 1957 yılında atılan İlyas Şen Şirketler Grubu, 1996 yılından itibaren şirketleşerek ticari araç satışında önemli bir yer edinmiştir. Grup, otomotiv sektöründe çeşitli marka temsilcilikleri ile Balıkesir, İzmir, Bursa ve İstanbul illerinde çalışmalarına devam etmektedir. İlyas Şen Şirketler Grubu ayrıca; sigorta, turizm, tarım ve inşaat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Tarım sektöründe büyük firmalara ürettiği zeytinyağının satışını yapmaktadır. Turizm alanında ise Burhaniye'de butik otelimiz Şen Motel'de hizmet vermektedir. Ayrıca Grup, sigorta sektöründe Türkiye'nin önde gelen sigorta markalarının da acenteliklerini yürütmektedir.

İlyas Şen Şirketler Grubu ticari araç grubunda; BMC, MAN, IVECO kamyon ve kamyon çekicileri, kamyonet ve otobüs markalarıyla hizmet verirken, Otomotiv Grubunda ise Hyundai, Honda, Citroen ve Opel markalarının bayiliklerini yapmaktadır. İlyas Şen Şirketler Grubu toplam 28 bin metrekare kapalı, 29 bin 500 metrekare açık alanda satış, servis, 2. El ve yedek parça tesisleriyle tam anlamıyla bir bütün olarak 4S hizmeti vermektedir. Özellikle ticari araç satışında Türkiye çapında lider konuma gelen grup, Şensan A.Ş, İlyas Şen Otomotiv A.Ş. , Şen Ticari Araçlar A.Ş., İlyas Şen Motorlu Araçlar A.Ş., Desil Ltd ve İlve Ltd. şirketleriyle, İzmir, Bursa, Balıkesir ve İstanbul'da faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Aracınızı Biz Satalım

İlyas Şen Otomotiv güvencesiyle, satmak istediğiniz aracı uzman ekibimiz kontrolünde bize emanet edebilirsiniz. Biz, aracınızı en kısa sürede değerinde satmayı garanti ediyoruz.

SİZİ ARAYALIM